• O co gramy?

  Idea Plebiscytu

 • Kapituła

  Skład

 • Finałowa Gala

 • Zachwyty

  Zamierzamy bezinteresownie pokazywać to, co nas zachwyca, inspiruje i co lubimy; promować będziemy osoby, produkty, inicjatywy.

 • Kobieca solidarność

  Na przekór stereotypom będziemy dopieszczać kobiece inicjatywy, pisząc o kobiecych pomysłach przedsięwzięciach czy kobiecych firmach - aby się wzajemnie wspierać.

Nasi partnerzy
Nasz Facebook

O nas

Nad realizacją projektu czuwa i wyznacza mu kierunek Aldona Ziółkowska-Bielewicz – dziennikarz, trener w zakresie komunikacji interpersonalnej, specjalistka z zakresu wiedzy o mediach, współtwórczyni wspomnianego już Plebiscytu Gospodarczego Muflony, który realizowała przez 12 lat. Była długoletnia redaktor naczelna tygodnika NWW wydawanego w Wałbrzychu, prezes grupy medialnej Errata. Współtwórczyni Kobiecanek, które promują niezależność i siłę kobiet oraz aktywizują kobiety na różnych polach społecznych i zawodowych. Realizatorka Akademii Kobiet Zainspirowanych oraz spotkań Kobiecanki i Biznes. Aktywna na polu ekologii, organizator konferencji ekologicznych oraz działań na portalu Ekopraktyczni.pl. Prywatnie mężatka, mama 9 letniej Lusi i 16 letniego Mikołaja. Zadurzona w mężu Pawle i w swoich rozpieszczanych zwierzętach (pies Rambo i kot Kapitanka).

 

W realizacji przedsięwzięcia, jakim są „Kobiece Twarze – Women’s Faces” uczestniczą także Małgorzata Beślerzewska oraz Monika Falkiewicz.

 

Małgorzata Beślerzewska zaraz po obronie pracy doktorskiej z historii gospodarczej zdecydowała zająć się dziennikarstwem najpierw w lokalnych mediach, a chwilę później w mediach związanych z energetyką, energią, ekologią i tak pozostało do tej chwili, ponieważ pełni funkcję redaktora naczelnego portalu Ekopraktyczni.pl. Zawodowo, ale i „po pracy” wspiera i promuje zasady zrównoważonego rozwoju. Słowo, analiza informacji i czasami obraz (fotografia) są jej głównymi narzędziami pracy.

Monika Falkiewicz zgodnie z ukończonym kierunkiem studiów od wielu lat związana jest handlem, marketingiem, a od pewnego czasu także z PR. Pracę w mediach oraz wydawnictwie zna od podszewki. Ekologia jest dla niej nie tylko ważna, ale warta pracy i wysiłku, dlatego postanowiła założyć Fundacje Eko patrol Dolny Śląsk. Prywatnie mężatka i mama 5 letniej Zosi, uwielbiająca biegać, nie tylko za sukcesem.

 

Jesteśmy kobietami aktywnymi zawodowo, które nie zapominają o swoich rodzinach i dla których ochrona środowiska jest oczywistą sprawą. Naszym zdaniem kobiet, ale i mężczyzn… ludzi, chcących spełniać się zawodowo, wieść – co zabrzmi jak truizm – normalne  i zdrowe życie, troszcząc się o środowisko, jakie nas otacza jest zdecydowanie więcej, dlatego zapraszamy do współpracy.


 

 

Aldona Ziółkowska-Bielewicz

Dyrektor Strategiczny Projektu

"Kobiece Twarze - Women's Faces"

tel.: 502309321

e-mail: aldona.ziolkowska@kobiecetwarze.pl

 

Małgorzata Beślerzewka

Manager Projektu

"Kobiece Twarze - Women's Faces"

tel.: 600939558

e-mail: gosia@kobiecetwarze.pl

 

Monika Falkiewicz

Koordynator Projektu

"Kobiece Twarze - Women's Faces"

tel.: 601088976

e-mail: monika@kobiecetwarze.pl

 

Projekt "Kobiece Twarze - Women's Faces"

realizuje

 

HORNET4 Sp. z o.o.

ul. Wrocławska 134 b

58-306 Wałbrzych

KRS 0000394804

REGON 021706181

NIP 8862974690

 

Kontakt z nami
Nasza misja
Patroni Medialni

 

 

 

kobieco.pl