• O co gramy?

  Idea Plebiscytu

 • Kapituła

  Skład

 • Finałowa Gala

 • Zachwyty

  Zamierzamy bezinteresownie pokazywać to, co nas zachwyca, inspiruje i co lubimy; promować będziemy osoby, produkty, inicjatywy.

 • Kobieca solidarność

  Na przekór stereotypom będziemy dopieszczać kobiece inicjatywy, pisząc o kobiecych pomysłach przedsięwzięciach czy kobiecych firmach - aby się wzajemnie wspierać.

Nasi partnerzy
Nasz Facebook

O plebiscycie

 

Biznes, kultura, polityka, sport – o tym jakie są, decydują ludzie, którzy je tworzą. Część z tych osób to kobiety. Zapewnienie równości szans dla kobiet i mężczyzn oraz pełnoprawnego uczestnictwa w życiu społeczeństwa jest jednym z podstawowych praw człowieka. Stanowi także fundamentalną przesłankę umacniania demokracji oraz budowy społeczeństwa obywatelskiego. Cele związane z promowaniem oraz wdrażaniem przedsięwzięć nakierowanych na realizację zasady równości płci, zyskały na świecie powszechną aprobatę i są obecne we wszystkich ważniejszych programach rozwoju. Kobiece Twarze zostały stworzone, aby pokazywać i promować przedsiębiorcze projekty kobiet, osobowości kobiece, które mają wpływ na rozwój gospodarczy regionu, kraju, a także firmy, które są przyjazne kobietom i także dzięki nim rozwijają się. Kilka lat temu pomysł ten skłonił Aldonę Ziółkowską-Bielewicz do przyjrzenia się kobiecym środowiskom, gdy organizowała eventy edukacyjno-integracyjne dla kobiet. Teraz, zainspirowana wzrastającą aktywnością kobiet we wszystkich dziedzinach życia, proponuje Plebiscyt Kobiece Twarze-Woman’s Faces, który jest kontynuacją idei Kobiecanek,  jednak w nowej odsłonie i znacznie szerszej skali.

Kontakt z nami
Nasza misja
Patroni Medialni

 

 

 

kobieco.pl