• O co gramy?

  Idea Plebiscytu

 • Kapituła

  Skład

 • Finałowa Gala

 • Zachwyty

  Zamierzamy bezinteresownie pokazywać to, co nas zachwyca, inspiruje i co lubimy; promować będziemy osoby, produkty, inicjatywy.

 • Kobieca solidarność

  Na przekór stereotypom będziemy dopieszczać kobiece inicjatywy, pisząc o kobiecych pomysłach przedsięwzięciach czy kobiecych firmach - aby się wzajemnie wspierać.

Nasi partnerzy
Nasz Facebook

Kobieca solidarność

Małgorzata Szubert - artystka, malarka

Małgorzata Szubert - artystka, malarka,absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Odnosiła sukcesy w wielu dziedzinach sztuki, między innymi zajmowała się aranżacją wnętrz. Jednak jej największą miłością jest malarstwo i od kilkunastu poświęca czas na tworzenie obrazów w obszernych cyklach przy użyciu unikalnych technik. Artystka wspaniale łączy strukturalne i aksamitne wręcz płaszczyzny , a przy tym używa koloru złota i srebra w swoim malarstwie. Małgorzata wiele lat spędziła na południu Europy. To właśnie tam odnalazła własną ekspresję łączącą śródziemnomorską estetykę, unikalną osobowość i bogatą wyobraźnię.
Tam też powstały cykle ; "Archipelagos" , "The Tree of Life" czy "Moonlight Serenade" Ostatnie dwa lata artystka poświęca tworzeniu kolekcji obrazów pod nazwą "Gateway". Te dzieła są wręcz magnetyczne, emanują pozytywną energią, wielkim optymizmem i wprowadzają widza w stan ciszy i kontemplacji. Działają poprzez łączenie reliefowych płaszczyzn  z iluzorycznym malarstwem przestrzeni. Kolekcja "Gateway" jest przede wszystkim podjętą przez artystkę próbą odpowiedzi na odwieczne pytania ; Kim jesteśmy?, Skąd przychodzimy? , Dokąd idziemy? Symboliczny portal cyklu "Gateway" to miejsce przejścia pomiędzy wymiarami, to wrota do magicznej podróży zwanej życiem ,której jesteśmy uczestnikami. Oryginalna i unikatowa twórczość Małgorzaty Szubert  znajduje coraz szersze zainteresowanie  wśród krytyków i miłośników sztuki, a obrazy artystki  są prezentowane na wystawach indywidualnych i grupowych w Europie i na Środkowym Wschodzie.
Zapraszamy na stronę www szubertstudio.com

Kontakt telefoniczny  +48 697485018

Różowa solidarność

Na wszystkich naszych spotkaniach w ramach Forum Kobiece Twarze - Women's Faces miałyśmy wielokrotnie szansę usłyszeć o tym jak ważne jest badanie w zapobieganiu poważnym chorobom.  Przedstawiciele Affidei oraz Mediconcept Wrocław mówili także o badaniach w kontekście profilaktyki raka piersi.

Zaczynamy różowy tydzień, który ma nam przypomnieć o badaniu piersi. Nie możemy inaczej w rubryce Kobieca Solidarność, jak dołączyć się do tej akcji! Dla siebie, swoich rodzin i innych kobiet – badajmy się, żeby zdążyć i ubiec przeciwnika, którego można pokonać!

Kontakt z nami
Nasza misja
Patroni Medialni

 

 

 

kobieco.pl