• O co gramy?

  Idea Plebiscytu

 • Kapituła

  Skład

 • Finałowa Gala

 • Zachwyty

  Zamierzamy bezinteresownie pokazywać to, co nas zachwyca, inspiruje i co lubimy; promować będziemy osoby, produkty, inicjatywy.

 • Kobieca solidarność

  Na przekór stereotypom będziemy dopieszczać kobiece inicjatywy, pisząc o kobiecych pomysłach przedsięwzięciach czy kobiecych firmach - aby się wzajemnie wspierać.

Nasi partnerzy
Nasz Facebook

Julia - Miss Polski na Wózku

Przełamywanie stereotypów, budzenie motywacji, inspiracja, a wszystko w bardzo kobiecym wydaniu. Mowa o Wyborach Miss Polski na wózku i już III edycji tego wydarzenia. Gala finałowa za pasem, bo w lipcu. Teraz możemy głosować na startujące w wyborach kandydatki.

Wybory organizowane są przez Fundację Jedyna Taka, którą założyły dwie niepełnosprawne mamy i jak same mówią – Fundacja Jedyna Taka powstała z myślą o integracji społecznej, zmianie wizerunku osób z niepełnosprawnością, w tym w szczególności kobiet. Chcemy pokazać piękno, zaradność, kreatywność oraz radość jaką czerpią z macierzyństwa niepełnosprawne kobiety – i na potwierdzenie tych słów obok wyborów Miss Fundacja realizuje projekt Mama na wózku. Uroczysta gala wyborów Miss jest raz w roku, a przez wszystkie pozostałe 364 dni fundacja działa pełną parą.

 

Fot. Julia miss 2014

Strona http://jedyna-taka.pl/

Kontakt z nami
Nasza misja
Patroni Medialni

 

 

 

kobieco.pl