• O co gramy?

  Idea Plebiscytu

 • Kapituła

  Skład

 • Finałowa Gala

 • Zachwyty

  Zamierzamy bezinteresownie pokazywać to, co nas zachwyca, inspiruje i co lubimy; promować będziemy osoby, produkty, inicjatywy.

 • Kobieca solidarność

  Na przekór stereotypom będziemy dopieszczać kobiece inicjatywy, pisząc o kobiecych pomysłach przedsięwzięciach czy kobiecych firmach - aby się wzajemnie wspierać.

Nasi partnerzy
Nasz Facebook

Kobieta w Biegu

„Kobieta w Biegu” pokonuje kolejne kilometry częściej w szpilkach, ale po pracy jest to bieg w sportowej wersji. – Jestem zapracowaną i zabieganą kobietą, która swój życiowy balans odnajduję w pasji do sportu. Codzienne wyzwania zawodowe, nieustanne tempo i wysokie obroty są dla mnie pretekstem do tego, aby poszukiwać  odskoczni w sportowym zacięciu i podróżach. Te ostatnie zawsze łączę z aktywnością – mówi o sobie Marzena Michalec, odpowiedzialna za „Kobietę w Biegu”.

 

Jej bieg nie jest jedynie sposobem na kondycję, figurę, ale to styl życia – Nazywam to higieną umysłu, przefiltrowaniem, oczyszczeniem.  Już po kilku minutach aktywności fizycznej, świat nabiera kolorów, problemy okazują się błahe, a kreatywne pomysły same dobijają się do głowy! Myślisz pozytywnie, świat pięknieję. O to chodzi! – wyjaśnia Marzena Michalec i zapewne dlatego tak skutecznie „zaraża” tą ideą inne kobiety, bo z relacji kolejnych biegów, maratonów wynika, że grono „zabieganych kobiet” stale wzrasta.

Kontakt z nami
Nasza misja
Patroni Medialni

 

 

 

kobieco.pl