• O co gramy?

  Idea Plebiscytu

 • Kapituła

  Skład

 • Finałowa Gala

 • Zachwyty

  Zamierzamy bezinteresownie pokazywać to, co nas zachwyca, inspiruje i co lubimy; promować będziemy osoby, produkty, inicjatywy.

 • Kobieca solidarność

  Na przekór stereotypom będziemy dopieszczać kobiece inicjatywy, pisząc o kobiecych pomysłach przedsięwzięciach czy kobiecych firmach - aby się wzajemnie wspierać.

Nasi partnerzy
Nasz Facebook

Kategorie

Na zgłoszenia czekamy do 15 października 2018 roku.
Na początek ważna informacja: przed wysłaniem formularza należy

zapoznać się z regulaminem plebiscytu (wysłanie oznacza jego akceptację), 

który znajduje się po odnośnikiem:

 http://kobiecetwarze.pl/17-regulamin/

Formularz należy przysłać na adres gosia@kobiecetwarze.pl 
Można przesłać ich treść w treści maila.

NOMINACJE

 

W Plebiscycie Gospodarczym KOBIECE TWARZE - WOMEN’S FACES
można dokonać nominacji w sześciu
kategoriach opisanych poniżej.


Wystarczy mail, w którego treści prosimy o wskazanie osób (imię, nazwisko a także dane kontaktowe - jeśli to możliwe), które powinny wziąć Państwa zdaniem udział w Plebiscycie Gospodarczym „Kobiece Twarze – Women’s Faces” oraz o krótkie uzasadnienie.DEBIUTANKI - Kategoria 1


Pierwsze kroki są najtrudniejsze, dlatego udane początki zasługują na szczególne uznanie. Jeśli przedsiębiorcza kobieta z powodzeniem prowadzi firmę nie dłużej niż przez dwa lata, to bez wątpienia jest to debiut warty udziału w naszym plebiscycie.

 

Pobierz formularz DEBIUTANKI (DOC)

 

PROFESJONALISTKI W MSP - Kategoria 2


Wysoki standard wykonywanej czynności sprawia, że praca, czyli profesja, zamienia się w profesjonalizm. W tym miejscu chcemy promować przedsiębiorczość kobiet, które przynajmniej od dwóch lat kierują, zarządzają firmami, działami firm, są managerkami, dyrektorami, a ich przykład udowadnia, że sukces w biznesie ma Twarz Kobiety. W tej kategorii nominowane/zgłaszane są osoby z małych i średnich przedsiębiorstw.


Pobierz formularz PROFESJONALISTKI W MSP (DOC)

 

PROFESJONALISTKI W DUŻYCH PRZEDSIĘBIORSTWACH - Kategoria 3


Wysoki standard wykonywanej czynności sprawia, że praca, czyli profesja, zamienia się w profesjonalizm. W tym miejscu chcemy promować przedsiębiorczość kobiet, które przynajmniej od dwóch lat kierują, zarządzają firmami, działami firm, są managerkami, dyrektorami, a ich przykład udowadnia, że sukces w biznesie ma Twarz Kobiety. W tej kategorii nominowane/zgłaszane są osoby z dużych przedsiębiorstw.


Pobierz formularz PROFESJONALISTKI W DUŻYCH PRZEDSIĘBIORSTWACH (DOC)

 

OSOBOWOŚĆ - Kategoria 4


Osobowość wyróżniamy w każdej kategorii plebiscytu Kobiecych Twarzy, ale w tej akcentujemy ją szczególnie, ponieważ jest to niezbędny składnik aktywności społecznej. Zapraszamy do udziału właśnie w tej kategorii plebiscytu przedstawicielki stowarzyszeń, fundacji, kobiety z NGO, z  samorządów, wolnych zawodów, kultury, sportu, które działają na rzecz kobiet. 


Pobierz formularz OSOBOWOŚĆ (DOC)


FIRMA PRZYJAZNA KOBIETOM - Kategoria 5


Tu liczymy na otwartych szefów, prezesów, którzy niezalenie od tego czy są kobietą czy mężczyzną, zarządzając firmą, biorą pod uwagę zasady równości płci. Chcemy pokazać pracodawców, którzy promują kobiety, doceniają i wspierają ich zawodowy rozwój, a przywileje dla kobiet w ciąży lub w okresie macierzyńskim wychodzą poza ramy kodeksu pracy.


Pobierz formularz FIRMA PRZYJAZNA KOBIETOM (DOC)


KOBIECY PRODUKT LUB USŁUGA - Kategoria 6


Chcemy pokazać usługi bądź produkty dedykowane kobietom. Kapituła zwróci uwagę na sposoby promocji tych usług i produktów, czy biorą pod uwagę kobiecą godności i równouprawnienie. Przemysł produktów kobiecych lub kobiece usługi zasługują na pokazanie tych najlepszych. W tej kategorii może startować każda firma, która posiada choć jeden produkt lub usługę adresowaną, przeznaczoną do kobiet.


Pobierz formularz KOBIECY PRODUKT LUB USŁUGA (DOC)

Kontakt z nami
Nasza misja
Patroni Medialni

 

 

 

kobieco.pl