• O co gramy?

  Idea Plebiscytu

 • Kapituła

  Skład

 • Finałowa Gala

 • Zachwyty

  Zamierzamy bezinteresownie pokazywać to, co nas zachwyca, inspiruje i co lubimy; promować będziemy osoby, produkty, inicjatywy.

 • Kobieca solidarność

  Na przekór stereotypom będziemy dopieszczać kobiece inicjatywy, pisząc o kobiecych pomysłach przedsięwzięciach czy kobiecych firmach - aby się wzajemnie wspierać.

Nasi partnerzy
Nasz Facebook

Forum i Klub KT

Jak nie dać się jesieni? Sprawdź na XIII Forum KT!

Czy jesień musi oznaczać spadek formy, gorszy nastrój, częste infekcje? Oczywiście, że nie! Wystarczy kilka sprawdzonych sposobów, spotkanie w kobiecym gronie, wymiana porad i niespodzianki na poprawę humoru.

Zobacz więcej pod tym linkiem

Zapraszamy na 21 września do Wrocławia!

Zapowiedź najbliższego FKT - 21 IX 17, g.18.00 pod tym linkiem.

Forum Kobiecych Twarzy 9 II - relacje

Za chwilę jubileuszowe Forum Kobiecych Twarzy, ponieważ już dziewiąty raz – nomen omen 9 lutego –  lutego spotkałyśmy się w ramach Forum Kobiece Twarze. W gościnnych progach hotelu DoubleTree by Hilton Hotel Wroclaw zebrało się ponad 100 kobiet, aby inspirować się, rozwijać swoje umiejętności, zdobywać cenne informacje i odpoczywać zarazem.

Więcej informacji pod tym linkiem http://kobiecetwarze.pl/news/40-tak-bylo-we-wroclawiu/

Wiosenne Forum za nami

Spotkałyśmy się kolejny raz w Hotelu Q przy Zaolziańsiej 2 we Wrocławiu. Było naprawdę wiosennie. Więcej szczegółów pod tym linkiem.

Inspiracje wiosenne 12 maja

Zapraszamy na Inspiracje wiosenne 12 maja (czwartek), godz, 18.30 w Q Hotel Plus Wrocław. Wstęp bezpłatny tylko po zapisaniu się na gosia@kobiecetwarze.pl W programie m.in. śmiechoterapia, wykład Eweliny Małeckiej - Gad, stylistki, wizażystki, założycielki firmy stylistycznej Ewelina Małecka-Gad make up, stylist - Malinowe Wieszaki, pt" "Szaleństwa mody"z którego dowiemy się m.in "Gdzie na świecie 600 kobiet wykorzystało makijaż by uśmiercić swoich mężów? Kto wynalazł biustonosz? Jaka tkanina była cenniejsza od szczerego złota? W programie m.in: gra inwestycyjna z mBank; pokaz mody z butikiem Isabell Boutique by Milano oraz warsztaty o pielęgnacji urody z Glass House Instytut Zdrowia i Urody, a także pokaz biżuterii typu Pandora z firmy Sarabi. Dla uczestniczek Fitness Academy przewidział wiosenne karnety na siłownie i spa. Partnerzy przewidzieli atrakcyjne nagrody i upominki dla każdej z Pań.

Do tego śmiechoterapia z Janiną Chochłakiewicz. Warsztaty śmiechem opierają się na założeniu, że spontaniczny śmiech pomaga osiągnąć korzyści fizyczne i psychiczne. W profilaktyce zdrowia, w rozwiązywaniu konfliktów, redukcji stresu i ograniczaniu napięć emocjonalnych terapia śmiechem okazuje się prosta w zastosowaniu, bezpieczna i łatwo dostępna bez względu na wiek uczestników. Śmiech buduje radość życia, uodpornia, działa przeciwbólowo i antydepresyjnie, poprawia nastrój, wzmacnia system immunologiczny, sprzyja lepszemu dotlenieniu organizmu, ułatwia kontakty społeczne.


Zapraszamy do Klubu Kobiece Twarze

Kto może być w Klubie?

Zapraszamy do Klubu wszystkie Kobiety – to jedyne kryterium. Gorąco zachęcamy Panie, które już uczestniczą w spotkaniach Kobiecych Twarzy, ponieważ Klub zakładamy właśnie z myślą o Was. Zależy nam na utworzeniu platformy, która pozwoli na komunikację oraz na korzystaniu z profitów współpracy.

Klub, czyli…?

Uczestnictwo w Klubie to przede wszystkim sposób na komunikację między nami – za pośrednictwem Kobiecych Twarzy. Na przykład: jedna z Członkiń klubu poszukuje pracownika, a my przekazujemy tę wiadomość pozostałym Klubowiczkom.

Uczestnictwo nadaje prawo do bezpłatnego udziału w czterech spotkaniach Kobiece Twarze. Do bezpłatnego udziału w Ekoistkach – 28 maja(wykłady z targami w Zamku Książ) i do otrzymania zaproszenia na Galę Kobiece Twarze, która odbędzie się 21 listopada w Zamku Książ. Uczestnictwo w Klubie umożliwia promocję różnych przedsięwzięć własnych (sklepów, usług, stowarzyszeń, fundacji, akcji, wydarzeń)) bądź zaprzyjaźnionych inicjatyw na naszych stronach www.kobiecetwarze.pl i na FB kobiece twarze

Członkostwo w klubie upoważnia Członkinie do korzystania ze zniżek, rabatów i specjalnych cen u partnerów Spotkań Kobiece Twarze (informacje o aktualnych ofertach będziemy przesyłać e-mailem).

Członkinie klubu będą dostawały newsletterze aktualne oferty ze specjalnymi cenami dla naszych Klubowiczek. Klubowiczki będą otrzymywały informacje o ciekawych wydarzeniach kulturalnych, o nowych premierach, które warto zobaczyć ze zniżkami na bilety.

Panie zrzeszone w klubie mają prawo także do rabatów na proponowane przez nas warsztaty i szkolenia - najbliższe szkolenia tj. „Work – life – balance” (19 marca) oraz „Zmień się, albo pokochaj jaką jesteś” (2 kwietnia) - proponujemy Klubowiczkom w cenie 300 zł za dwa warsztaty (cena jednostkowa 180 zł).

Raz na kwartał Członkinie otrzymają darmową prenumeratę kwartalnika Kobiece Twarze, która kosztuje bez prenumeraty 60 zł (w 2016 roku ukażą się trzy numery).

Jak się zapisać?

Chętne Panie prosimy o zapisywanie się do Klubu na gosia@kobiecetwarze.pl. W temacie wystarczy wpisać: klub kobiece twarze- zgoda, a my prześlemy formularz zgłoszeniowy do wypełnienia i konto do dokonania wpłaty

Można także wysłać sms na nr 600939558 (w treści napisać klub kobiece twarze i adres email) i także czekać na informacje od nas.

Klubowiczkom prześlemy pocztą lub rozdamy na majowym spotkaniu piękne klubowe Karty Kobiecych Twarzy.

Kwota uczestnictwa w Klubie Kobiece Twarze: 60 zł rocznie, to 15 zł za kwartał.

15 zł na kwartał, 60 zł rocznie (kwoty brutto)

Zapraszamy do polubienia  naszego Facebooka: Kobiece Twarze

Oraz do odwiedzania naszej strony www.kobicetwarze.pl

Było karnawałowo!

 

Tanecznym krokiem, w doskonałych nastrojach spotkałyśmy się na Forum Kobiecych Twarzy w Best Western Plus Q Hotel Wrocław. Więcej na ten temat w naszych aktualnościach

Spotkanie karnawałowe

Zapraszamy ponownie do Hotelu Best Western Plus Q Hotel Wrocław 28 stycznia (czwartek) na karnawałowe spotkanie. Więcej szczegółów na http://kobiecetwarze.pl/news/26-karnawal-z-forum-kobiecych-twarzy/

W świątecznej atmosferze

 

W środę, 16 grudnia, w gościnnych salach Best Western Plus Hotel Q Wrocław przy ul. Zaolziańskiej 2 Forum Kobiecych Twarzy spotkało się w świątecznych nastrojach.
Zaczęłyśmy lekcji inwestowania z Bankiem BGŻ BNP Paribas. Porozmawiałyśmy o tym, jak uniknąć kłótni (i nie tylko kłótni) przy świątecznym stole. Więcej pod tym linkiem

Motywujące, inspirujące i bardzo kobiece

 

Spotkanie w Ramach Forum Kobiecych Twarzy na pewno można uznać za inspirujące i motywujące i to w wielu dziedzinach. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że było też bardzo kobiece. Więcej pod tym linkiem.

W Starej Kopalni nie zabrakło inspiracji!

 

To był wieczór! W piątek, 9 października spotkałyśmy się w ramach naszego Forum „Kobiece Twarze – Women’s Faces” w kawiarni Sztygarówka, w której ugościła nas Stara Kopalnia - Centrum Nauki i Sztuki. Relację ze spotkania połączoną z bogatą galerią zdjęć można znaleźć pod tym odnośnikiem.

 

Inspirująca niedziela

 

O naszym ostatnim spotkaniu w ramach Forum Kobiecych Twarzy piszemy w aktualnościach pod tym odnośnikiem. Dziękujęmy za spotkanie i już zapraszamy na kolejne! Za chwilę widzimy się w Straej Kopalni w Wałbrzychu!

Forum Kobiecych Twarzy

Plebiscyt Gospodarczy „Kobiece Twarze – Women’s Faces” oraz jego coroczny uroczysty finał to część ogólnopolskiego projektu. Jego uzupełnieniem jest Forum Kobiece Twarze, które najkrócej można opisać: osobowości dla osobowości.

 

Przez cały rok w różnych miejscach Polski zapraszamy na spotkania, o których będziemy informować, a które pomogą jeszcze bardziej rozwijać przedsiębiorczość wśród kobiet. Forum Kobiece Twarze to warsztaty, spotkania kobiet z fachowcami, profesjonalistkami, specjalistami najwyższej klasy. Cel przyświeca im prosty, a mianowicie rozwój kobiet.

Kontakt z nami
Nasza misja
Patroni Medialni

 

 

 

kobieco.pl