Aktualnosci

Akademia Kobiecych Twarzy nie tylko dla kobiet

Jeśli pojawia się słowo akademia, to na pewno będziemy poszerzać swoje horyzonty. Jeśli organizują ją Kobiece Twarze to na pewno będzie dla kobiet, ale tu niespodzianka – nie tylko. To będzie pierwsze, jedyne takie wydarzenie, ale nie ostatnie. Imprezie patronuje Prezydent Miasta Wałbrzycha dr Roman Szełemej i będzie o zdrowiu.

Pierwsza sprawa to formuła akademii, czyli będą dyskusje, rozmowy, będziemy wymieniać się doświadczeniami. Będzie miejsce na stoiska. Będzie magazyn, który pomoże nam „zabrać do domu” informacje i wiadomości z Akademii. Będzie też miejsce dla najmłodszych, gdzie spędzą czas na zabawie. Bo Akademia Kobiecych Twarzy jest dla wszystkich – przecież o zdrowie powinniśmy zadbać wszyscy i wszystkie.

Niezbędną przestrzeń, aby zrealizować tak rozbudowane wydarzenie, zapewni Hotel Maria w Wałbrzychu. To przykład jak rewitalizacja, a zatem troska o przywrócenie „witalności”, może przynieść nadzwyczaj pożądane efekty.

Na zdrowie spojrzymy z wielu stron, przyjrzymy się wielu aspektom, całościowo. Akademia podzielona jest na cztery moduły, panele. Tytuł pierwszego: Nie lecz! Zapobiegaj!, dość przewrotny ma za zadanie skłonić nas do refleksji, dlaczego wciąż bagatelizujemy profilaktykę. W panelu drugim zastanowimy się, czy w zdrowym (szczupłym?) ciele zdrowy duch i czy fit, szczupłe to dla nas jest rzeczywiście dobre. Trzeci poświęcimy medycynie i stomatologii estetycznej. Zastanowimy się dlaczego estetyka jest dla nas ważna i jaki ma to związek z naszym samopoczuciem; medycyna estetyczna która leczy; jakie są dobre (żelazne) zasady korzystania z medycyny estetycznej. W czwartej części przyjrzymy się naturalnym produktom i czy jest to moda, czy konieczność. Zmotywuje nas, wprowadzając także w dobry nastrój, Tomasz Grzelak – wyjaśnia organizatorka Akademii, prezeska Hornet4, Aldona Ziółkowska-Bielewicz.

Wśród gości, którzy wezmą udział we wspominanych panelach będą m.in. Antoni Brański - specjalista psychiatra, leczy depresje, lęki, zaburzenia snu, pamięci, skutki stresu, wypalenia zawodowego, kryzysów małżeńskich; prof. Alicja Chybicka – lekarka, społeczniczka, polityczka; Piyush Mittal - założyciel Instytutu Jogi i Ajuwedy NIRMALA czy dr Roman Szełemej - Prezydent Miasta Wałbrzych, kardiolog, doktor nauk medycznych.

I najważniejsze informacje czyli kiedy i jak wziąć udział. Akademia Kobiecych Twarzy odbędzie się 8 czerwca w godzinach 10.00-15.00 w Hotelu Maria w Wałbrzychu przy ul. Wrocławskiej 134b. Zapisy na wydarzenie mail na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub SMS na 502309321 z dopiskiem Akademia. Na zgłoszenia czekamy do 5 VI. Uwaga – udział jest bezpłatny, ale rejestracja wymagana!
O cookiesRealizacja: atIT © 2019 Kobiece Twarze. Wszelkie prawa zastrzeżone.