Forum Kobiece Twarze

Widzimy się 21 września – spotkanie FKT

Wakacje dobiegają końca i już zapowiadamy nasze najbliższe spotkanie – XII Forum Kobiecych Twarzy.

Czas i miejsce: 21 września (czwartek), godzina 18.00, przy ul. Fabrycznej 10 w Wrocławskim Centrum Konferencyjnym WPP.

Program zapowiada nam się – jak zwykle – interesująco. Naszym specjalnym gościem będzie prof. Alicja Chybicka, członkini Kapituły Plebiscytu Kobiece Twarze. I z tej okazji porozmawiamy o profilaktyce przeciwnowotworowej u kobiet i dzieci.

Będą też warsztaty – sprawdzimy „własnoręcznie” jak zrobić nietuzinkowy upominek, a pomoże nam w tym Rupieciarnia – pracownia istniejąca na wrocławskim rynku już 7 lat. Ponadto, osocze bogato płytkowe -  o jego zastosowaniu w medycynie estetycznej, dermatologii i chirurgii opowiedzą przedstawiciele Mediconcept. Do tego suplementy, dobroczynny wpływ plazmy morskiej Quinton na zdrowie i urodę. Regeneracja na poziomie komórkowym.

Nie może zabraknąć też praktycznych porad dotyczących motoryzacji – tym razem nie bezpośrednio. Każdy chce uniknąć stłuczek i wypadków samochodowych, ale te – jak wiadomo – zdarzają się. W takich chwilach z trudem próbujemy przebrnąć przez formalności na przykład związane z ubezpieczeniem. O tym co warto wiedzieć jeszcze przed takim wydarzeniem oraz co robić, gdy już mamy je za sobą dowiemy się od firmy Euco. Firma ta ufundowała także nagrodę dla uczestniczek spotkania – Jaguar z pełnym bakiem na weekend.

W programie także porady stylistyki z ekskluzywną marka modowa Vito Vergelis.

Zapraszamy do zapisywania się – liczba miejsc ograniczona! Wystarczy wysłać mail zgłoszeniowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do zobaczenia!

 

 

O cookies© 2020 Kobiece Twarze. Wszelkie prawa zastrzeżone.