Forum Kobiece Twarze

Było świątecznie!

W środę, 16 grudnia, w gościnnych salach Best Western Plus Hotel Q Wrocław przy ul. Zaolziańskiej 2 Forum Kobiecych Twarzy spotkało się w świątecznych nastrojach. 

Zaczęłyśmy od lekcji inwestowania z Bankiem BGŻ BNP Paribas. Porozmawiałyśmy o tym, jak uniknąć kłótni (i nie tylko kłótni) przy świątecznym stole. 

Dzięki Aveppi, wiemy jak zdrowo, smacznie, w atrakcyjnych cenach i bez wysiłku przygotować wigilijną wieczerzę, ale także codzienną dietę. 

Później przyszła pora na prawdziwy relaks! Dwa zabiegi z Coramed, w których brały udział goszczące u nas Panie, w bardzo efektowny sposób przekonały nas, jakie możliwości daje współczesna kosmetyka! Miałyśmy również okazję poznać kosmetyki Arbonne, które na polskim rynku dostępne są od niedawna. Ich niezwykle ważne cechy to: bezpieczne dla zdrowia, wegańskie i niezwykle skuteczne. 

I jeszcze garść porad. Świątecznie błyszczeć, ale z klasą - makijaż na specjalne okazje z Mary Kay (makijażystka Ewa Borkowska) oraz jak wyglądać świątecznie i czuć się ubraną, a nie przebraną - doradzała stylistka Małgorzata Cetera – właścicielka Butiku Egoist-a-Porter. 

Fot.: Studio Fotograficzne Dream Catcher Dziękujemy wszystkim za inspirujący wieczór i jednocześnie zapraszamy na kolejne spotkanie - karnawałowe, szczegóły już wkrótce!
O cookies© 2020 Kobiece Twarze. Wszelkie prawa zastrzeżone.