Forum Kobiece Twarze

Klub Kobiece Twarze

Zapraszamy do Klubu Kobiece Twarze

 

Kto może być w Klubie?

Zapraszamy do Klubu wszystkie Kobiety – to jedyne kryterium. Gorąco zachęcamy Panie, które już uczestniczą w spotkaniach Kobiecych Twarzy, ponieważ Klub zakładamy właśnie z myślą o Was. Zależy nam na utworzeniu platformy, która pozwoli na komunikację oraz na korzystaniu z profitów współpracy.

 

Klub, czyli…?

Uczestnictwo w Klubie to przede wszystkim sposób na komunikację między nami – za pośrednictwem Kobiecych Twarzy. Na przykład: jedna z Członkiń klubu poszukuje pracownika, a my przekazujemy tę wiadomość pozostałym Klubowiczkom.

Uczestnictwo nadaje prawo do bezpłatnego udziału w czterech spotkaniach Kobiece Twarze. Do bezpłatnego udziału w Ekoistkach – 28 maja (wykłady z targami w Zamku Książ) i do otrzymania zaproszenia na Galę Kobiece Twarze, która odbędzie się 21 listopada w Zamku Książ. Uczestnictwo w Klubie umożliwia promocję różnych przedsięwzięć własnych (sklepów, usług, stowarzyszeń, fundacji, akcji, wydarzeń) bądź zaprzyjaźnionych inicjatyw na naszych stronach www.kobiecetwarze.pl i na FB kobiece twarze.

Członkostwo w klubie upoważnia Członkinie do korzystania ze zniżek, rabatów i specjalnych cen u partnerów Spotkań Kobiece Twarze (informacje o aktualnych ofertach będziemy przesyłać e-mailem).

Członkinie klubu będą dostawały w newsletterze aktualne oferty ze specjalnymi cenami dla naszych Klubowiczek. Klubowiczki będą otrzymywały informacje o ciekawych wydarzeniach kulturalnych, o nowych premierach, które warto zobaczyć ze zniżkami na bilety.

Panie zrzeszone w klubie mają prawo także do rabatów na proponowane przez nas warsztaty i szkolenia - najbliższe szkolenia tj. „Work – life – balance” (19 marca) oraz „Zmień się, albo pokochaj jaką jesteś” (2 kwietnia) - proponujemy Klubowiczkom w cenie 300 zł za dwa warsztaty (cena jednostkowa 180 zł).

Raz na kwartał Członkinie otrzymają darmową prenumeratę kwartalnika Kobiece Twarze, która kosztuje bez prenumeraty 60 zł (w 2016 roku ukażą się trzy numery).

 

Jak się zapisać?

Chętne Panie prosimy o zapisywanie się do Klubu na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie wystarczy wpisać: klub kobiece twarze- zgoda, a my prześlemy formularz zgłoszeniowy do wypełnienia i konto do dokonania wpłaty

Można także wysłać sms na nr 600939558 (w treści napisać klub kobiece twarze i adres email) i także czekać na informacje od nas.

 

Klubowiczkom prześlemy pocztą lub rozdamy na majowym spotkaniu piękne klubowe Karty Kobiecych Twarzy.

 

Kwota uczestnictwa w Klubie Kobiece Twarze: 60 zł rocznie, to 15 zł za kwartał.

15 zł na kwartał, 60 zł rocznie (kwoty brutto)

 

Zapraszamy do polubienia  naszego Facebooka: Kobiece Twarze oraz do odwiedzania naszej strony www.kobiecetwarze.pl.

O cookies© 2020 Kobiece Twarze. Wszelkie prawa zastrzeżone.