Forum Kobiece Twarze

Wiosennie na XI Forum KT

Chociaż trudno uwierzyć, patrząc za okno, że to wiosna, to na naszym XI Forum Kobiecych Twarzy było naprawdę wiosennie. Za nami wieczór inspiracji, wiedzy, relaksu i zarazem obietnica kolejnych spotkań.

Zaczęłyśmy od historii, które przyprawiają o wypieki, ich główną bohaterką była Księżna Daisy i skandale z nią związane. Bogate, nie zawsze łatwe życie, panującej m.in. na zamku Książ, jest niewyczerpanym źródłem opowieści, o czym przekonała nas Magdalena Woch – wiceprezeska Fundacji Księżnej Daisy.
Następnie poruszyłyśmy temat zdrowia, a konkretnie okulistyki. O tym, jak jakość życia zależy od jakości widzenia, chyba nikogo nie trzeba przekonywać. O sposobach na zadbanie o nasze oczy mówiła Renata Pielaszek - Specjalista z Kliniki Spektrum.
Kosmetyka w bardzo szerokim wymiarze, można powiedzieć, że na granicy z medycyną to najnowsze, innowacyjne sposoby, które nie tylko pielęgnują, ale i leczą. Właśnie o takiej formie mogłyśmy usłyszeć w wykładzie Agnieszki Nowak, kosmetolożki z firmy ASEA.
Wcześniej koncentrowałyśmy się na Somie, więc przyszła pora też na Psychę i tu psycholog Marek Gwaroń zaprezentował próbkę warsztatów, które mają na celu pomóc nam w budowaniu codziennych relacji z naszymi bliskimi, przede wszystkim z partnerem/partnerką. Więcej o samych warsztatach w linku pod tym odnośnikiem.
Na zakończenie Paulina Krawczyk -Instruktor Szkoleniowy i Biotechnolog Instytutu Kosmetyczno-Medycznego „Jadwiga” krótko opowiedziała o najnowszych zabiegach i preparatach, jakie oferuje „Jadwiga”.
W czasie naszego spotkania na stoisku: „Jadwigi” miałyśmy okazję korzystać z peelingu dłoni, mogłyśmy również konsultować się z optometrystą Kliniki Spektrum oraz wykonać makijaż dzięki firmie Mary Kay.


O cookiesRealizacja: atIT © 2019 Kobiece Twarze. Wszelkie prawa zastrzeżone.