Forum Kobiece Twarze

XX Forum Kobiecych Twarzy

Zdrowie i seksualność kobiet. Poczuj się wyjątkowa!

Zapraszamy na kolejne Forum, które 12 września, w godzinach 17:30 – 21:30 we wrocławskim Best Western Premier Hotel City Center przy ulicy Gwarnej 12.

XX Forum Kobiecych Twarzy organizujemy w partnerstwie z Reh4u, fantastycznym miejscem zdrowotnej odnowy w Trzebnicy, którym zarządza Anna Imielska.

Na najbliższym spotkaniu będziemy rozmawiały o zdrowiu i seksualności w szerokim kontekście. Oczywiście poruszymy inne tematy, ale ten będzie wiodący. W programie między innymi prelekcja z warsztatami dr Dariusza Kałka kardioseksuologa nt.: Na sex zawsze jest dobry czas! oraz wystąpienie Tomasza Rysia (fizykoterapeuta, specjalista akupunktury) - Zdrowie kobiety oraz profilaktyka nowotworowa w kontekście medycyny wschodu.

Kilka słów o prelegentach:
Tomasz Ryś
Tomasz Ryś z Reh4u, jest fizykoterapeutą, który specjalizuje się w akupunkturze i terapii naturalnej.  praktyce stosuje akupunkturę medyczną, akupunkturę wg. Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz elektroakupunkturę. Poprzez akupunkturę działa przeciwbólowo oraz stymuluje organizm do zmobilizowania procesu zdrowienia. Jedną z głównych zalet akupunktury jest bardzo ograniczona ilość skutków ubocznych, dzięki czemu jest ona doskonałym wsparciem standardowego procesu leczenia. W ramach holistycznego podejścia do zdrowia zachęca pacjentów do zmiany nawyków żywieniowych oraz stosowania właściwie dobranej suplementacji. Jest również psychodietetykiem.
dr Kałka
Dr hab. n. med. Dariusz Kałka seksuolog i kardiolog, jest inicjatorem i głównym wykonawcą prowadzonego od 2010 roku, w kilku ośrodkach kardiologicznych na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie projektu PREVANDRO, mającego na celu badania nad czynnikami ryzyka zaburzeń erekcji. Część edukacyjna tego programy prowadzona w ramach Europejskiej Szkoły Kardioseksuologii ma na celu propagowanie wiedzy na temat naczyniopochodnych zaburzeń erekcji i prewencji chorób układu sercowo-naczyniowego wśród pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego, a także lekarzy, studentów i różnych grup zawodowych, które są ponadprzeciętnie zagrożone czynnikami ryzyka zaburzeń erekcji. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu zaburzeń erekcji u pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego. W swojej praktyce klinicznej wykorzystuje nowoczesne, nieinwazyjne metody leczenia zaburzeń erekcji i z pasją pomaga pacjentom wracać do męskiej sprawności i zdrowia.
Będą także warsztaty "Kobieca i silna", to zajawka i zaproszenie na warsztaty - Julity Wojcieszyńskiej. Zadbamy, aby nasze spotkanie było motywujące, integrujące, edukujące i żeby było także rozrywką. Będą oczywiście niespodzianki, świetne suplementy, których nie znasz, kosmetyki, mnóstwo kobiecej energii. Zapraszamy!

Udział bezpłatny po dokonaniu rejestracji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Reh4U
Vanilla Body Shop
Organique naturalne piękno życia
Concept Centrum Hiperbaryczne
Toyota Centrum Wrocław Róg Legnickiej i Na Ostatnim Groszu
O cookies© 2020 Kobiece Twarze. Wszelkie prawa zastrzeżone.