• O co gramy?

  Idea Plebiscytu

 • Kapituła

  Skład

 • Finałowa Gala

 • Zachwyty

  Zamierzamy bezinteresownie pokazywać to, co nas zachwyca, inspiruje i co lubimy; promować będziemy osoby, produkty, inicjatywy.

 • Kobieca solidarność

  Na przekór stereotypom będziemy dopieszczać kobiece inicjatywy, pisząc o kobiecych pomysłach przedsięwzięciach czy kobiecych firmach - aby się wzajemnie wspierać.

Nasi partnerzy
Nasz Facebook

Inspirująca niedziela we Wrocławiu

Spotkanie kobiet, które ma inspirować, wspierać, być okazją na wymianę myśli, doświadczeń i wiedzy – to Forum Plebiscytu „Kobiece Twarze – Women’s Faces”. W ostatnią niedzielę, 13 spotkałyśmy się we Wrocławiu.

Gdyby chcieć w kilku słowach opisać takie spotkanie, chyba najlepszym określeniem byłoby: przyjemne z pożytecznym. Na część „przyjemne” złożyły się: kameralna atmosfera zapewniona przez Best Western Hotel Q Wrocław, mini recital Justyny Medekszy oraz słodkości od Furtaka.

Wcale nie mniej przyjemne, ale przede wszystkim pożyteczne były tematy związane z medycyną, zarządzaniem, motoryzacją.

Robert Mydłowski, lekarz medycyny z Mediconcept Wrocław, opowiadał profilaktyce narządów kobiecych – temat nietracący na aktualności. Wiele uwagi poświęcił również ginekologii estetycznej. Otrzymałyśmy na ten temat w pewnym sensie kompendium wiedzy, a przy okazji poznałyśmy nowości z jej zakresu.

Miałyśmy również okazję dowiedzieć się więcej na temat badania PET-CT, które jest obecnie najbardziej precyzyjną metodą pozwalającą na diagnostykę chorób nowotworowych. O zaletach, możliwościach i zastosowaniu badania PET-CT mówił dr Zbigniew Podgajny, kierownik Affidea PET-CT we Wrocławiu.

Bank Pekao przygotował dla zebranych Pań garść nowości z zakresu oferty kont. V-Motors Autoryzowany Dealer Volvo przybliży tajniki bezpiecznej jazdy, w której – tu chyba nikt nie ma wątpliwości – Volvo jest niekwestionowanym liderem.

Nasi goście, a zarazem partnerzy przygotowali cenne nagrody dla uczestniczek niedzielnego spotkania.

Kontakt z nami
Nasza misja
Patroni Medialni

 

 

 

kobieco.pl