• O co gramy?

  Idea Plebiscytu

 • Kapituła

  Skład

 • Finałowa Gala

 • Zachwyty

  Zamierzamy bezinteresownie pokazywać to, co nas zachwyca, inspiruje i co lubimy; promować będziemy osoby, produkty, inicjatywy.

 • Kobieca solidarność

  Na przekór stereotypom będziemy dopieszczać kobiece inicjatywy, pisząc o kobiecych pomysłach przedsięwzięciach czy kobiecych firmach - aby się wzajemnie wspierać.

Nasi partnerzy
Nasz Facebook

Motywujące, inspirujące i bardzo kobiece

Spotkanie w Ramach Forum Kobiecych Twarzy na pewno można uznać za inspirujące i motywujące i to w wielu dziedzinach. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, ze było też bardzo kobiece.

Na początek relaks jaki wiąże się z kosmetykami Thalion, a zaraz po nim podróż w czasie i przestrzeniach zamku Książ, w którą zabrała nas Prezes Fundacji Księżnej Daisy von Pless, Magdalena Woch. Po tej „wyprawie” przyszła kolej na zdrowie, zaczynając od diety, przez stomatologie po badania z wykorzystaniem rezonansu i tomografu. Na koniec jeszcze kilka słów o kredytach dla firm działających ponad dwa lata i rozdałyśmy prezenty od naszych partnerów (Affidea, MEDI CONCEPT, Bank Pekao SA oraz Thalion, Isabelle Lancrya, Mary Kay i PM International).

Zapraszamy do zgłaszania się, do udziału w plebiscycie, więcej na stronie pod tym odnośnikiem.

Kontakt z nami
Nasza misja
Patroni Medialni

 

 

 

kobieco.pl