• O co gramy?

  Idea Plebiscytu

 • Kapituła

  Skład

 • Finałowa Gala

 • Zachwyty

  Zamierzamy bezinteresownie pokazywać to, co nas zachwyca, inspiruje i co lubimy; promować będziemy osoby, produkty, inicjatywy.

 • Kobieca solidarność

  Na przekór stereotypom będziemy dopieszczać kobiece inicjatywy, pisząc o kobiecych pomysłach przedsięwzięciach czy kobiecych firmach - aby się wzajemnie wspierać.

Nasi partnerzy
Nasz Facebook

Forum Kobiecych Twarzy na święta

Zapraszamy na najbliższe spotkanie Forum Kobiecych Twarzy we Wrocławiu. Zapisz to spotkanie na listę przedświątecznych przyjemnych, ale i potrzebnych punktów. Dlaczego?

Czy przygotowania do świąt wpisane w codzienny wyścig z czasem nie są przypadkiem frustrujące? Dalej, czy spotkanie przy świątecznym stole nie budzi przypadkiem obaw, że gdy padną niewygodne pytania, stwierdzenia, tematy, to tylko cudem można uniknąć awantury? Naszym zdaniem tak bywa, nawet często i postanowiłyśmy sobie i Wam pomóc. Zapisy na stpotkanie: mail z danymi na gosia@kobiecetwarze.pl Liczba miejsc jest ograniczona.

W programie na środowe spotkanie zaplanowałyśmy rady psychologa o tym, jak nie pokłócić się w święta, jak w czasie przygotowań i już przy wspólnym stole uniknąć konfliktów i sprzeczek, a tym samym nie popsuć świątecznej atmosfery.

Szukałyśmy rozwiązań, jakby tu zapewnić jedzenie na wigilijnym stole, które będzie smaczne i zdrowe, a jednocześnie, żeby nie stać godzinami w kuchni. Mamy dobrą wiadomość – znalazłyśmy! Okazuje się, że zaklęcie „stoliczku nakryj się” działa! Na ten temat dowiemy się wszystkiego od firmy Aveppi (pokaz z degustacją).

Pieniądze, jak mówi przysłowie, szczęścia nie dają, ale na pewno bardzo ułatwiają życie, także w kwestii przedświątecznych zakupów. Dlatego zaplanowałyśmy lekcję inwestowania z Bankiem BGŻ BNP Paribas.

Za chwilę czas noworocznych postanowień. Odkryj wegański, bezglutenowy i innowacyjny świat kosmetyków i suplementów Arbonne z Agatą Bakes i Krystyną Frąk. Na temat urody porozmawiamy jeszcze więcej, bo o nowinkach w tej dziedzinie dowiemy się z Coramed. Będzie o cudach, jakie może zdziałać laser - prezentacja z pokazem oraz botoks na żywo - ładne usta mają przyciągać, nie szokować. Do tego błyszczmy świątecznie - makijaż na specjalne okazje z Mary Kay (makijażystka Ewa Borkowska) oraz jak wyglądać świątecznie i czuć się ubraną, a nie przebraną - spotkanie ze stylistką Małgosią Ceterą – właścicielką Butiku Egoist-a-Porter.

Best Western Plus Hotel Q Wrocław przy ul. Zaolziańskiej 2; 16 XII, środa, godzina 18.00. Wstęp wolny. zaproszone Panie bedą mogły zamiawiać ze specjalnego, wyśmienitego menu Hotelu Q.

 
Kontakt z nami
Nasza misja
Patroni Medialni

 

 

 

kobieco.pl