• O co gramy?

  Idea Plebiscytu

 • Kapituła

  Skład

 • Finałowa Gala

 • Zachwyty

  Zamierzamy bezinteresownie pokazywać to, co nas zachwyca, inspiruje i co lubimy; promować będziemy osoby, produkty, inicjatywy.

 • Kobieca solidarność

  Na przekór stereotypom będziemy dopieszczać kobiece inicjatywy, pisząc o kobiecych pomysłach przedsięwzięciach czy kobiecych firmach - aby się wzajemnie wspierać.

Nasi partnerzy
Nasz Facebook

Świąteczne inspiracje Forum Kobiecych Twarzy

W gościnnych salach Best Western Plus Hotel Q Wrocław przy ul. Zaolziańskiej 2 Forum Kobiecych Twarzy spotkało się w świątecznych nastrojach, w środę, 16 XII.

Zaczęłyśmy od lekcji inwestowania z Bankiem BGŻ BNP Paribas. Porozmawiałyśmy o tym, jak uniknąć kłótni (i nie tylko kłótni) przy świątecznym stole.

Dzięki Aveppi wiemy, jak zdrowo, smacznie, w atrakcyjnych cenach i bez wysiłku przygotować wigilijną wieczerzę, ale także codzienną dietę.

Później przyszła pora na prawdziwy relaks! Dwa zabiegi z Coramed, w których brały udział goszczące u nas Panie, w bardzo efektowny sposób przekonały nas, jakie możliwości daje współczesna kosmetyka! Miałyśmy również okazję poznać kosmetyki Arbonne, które na polskim rynku dostępne są od niedawna. I niezwykle ważne cechy to: bezpieczne dla zdrowia, wegańskie i niezwykle skuteczne.

I jeszcze garść porad. Świątecznie błyszczeć, ale z klasą - makijaż na specjalne okazje z Mary Kay (makijażystka Ewa Borkowska) oraz jak wyglądać świątecznie i czuć się ubraną, a nie przebraną - doradzała stylistka Małgorzata Cetera – właścicielka Butiku Egoist-a-Porter.

Dziękujemy wszystkim za inspirujący wieczór!

Więcej zdjeć, które robiła Katarzyna Byczkowska, z naszego spotkania na naszym Facebooku

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1719553661610122.1073741834.1628462810719208&type=3

Kontakt z nami
Nasza misja
Patroni Medialni

 

 

 

kobieco.pl