• O co gramy?

  Idea Plebiscytu

 • Kapituła

  Skład

 • Finałowa Gala

 • Zachwyty

  Zamierzamy bezinteresownie pokazywać to, co nas zachwyca, inspiruje i co lubimy; promować będziemy osoby, produkty, inicjatywy.

 • Kobieca solidarność

  Na przekór stereotypom będziemy dopieszczać kobiece inicjatywy, pisząc o kobiecych pomysłach przedsięwzięciach czy kobiecych firmach - aby się wzajemnie wspierać.

Nasi partnerzy
Nasz Facebook

Wspomnienie karnawałowego forum

Nim się spostrzeżemy, chociaż dopiero rozpoczął się rok 2016, to już kończy się karnawał, a my planujemy Dzień Kobiet i już teraz zaczynamy zapisy, ale po kolei…

Karnawałowe Forum Kobiecych Twarzy rozpoczął taniec pary ze Studio Ruchu Klub Tańca Malwiny Pietrzyk-Nowak. Zabiegi kosmetyczne z Gabinetem medycyny estetycznej i kosmetologii - Wiktoriamed były doskonałą okazją, aby przekonać się także na własnej skórze, czym jest mezoterapia igłowa i peeling chemiczny. Było też o wyjątkowych kosmetykach, zdrowym trybie życie, zrównoważonej diecie, czyli o Technologii Młodości z Jeunesse. Do tego jeszcze makijaż od Mary Kay, biżuteria, upominki, nagrody i przyjazna atmosfera, wino i… przepis na udany wieczór mamy zrealizowany.

Kilka zdjęć ze spotkania poniżej, a więcej do oglądania na naszym Facebooku pod tym linkiem.

Kontakt z nami
Nasza misja
Patroni Medialni

 

 

 

kobieco.pl