• O co gramy?

  Idea Plebiscytu

 • Kapituła

  Skład

 • Finałowa Gala

 • Zachwyty

  Zamierzamy bezinteresownie pokazywać to, co nas zachwyca, inspiruje i co lubimy; promować będziemy osoby, produkty, inicjatywy.

 • Kobieca solidarność

  Na przekór stereotypom będziemy dopieszczać kobiece inicjatywy, pisząc o kobiecych pomysłach przedsięwzięciach czy kobiecych firmach - aby się wzajemnie wspierać.

Nasi partnerzy
Nasz Facebook

We wrześniu złamiemy stereotypy

Po wakacjach, z nową energią zapraszamy na najbliższe spotkanie Forum Kobiecych Twarzy.

Gdzie? Centrum Konferencyjne WPP przy ul. Fabrycznej 10 we Wrocławiu. Kiedy? 29 września 2016 roku (czwartek), zaczynamy od 18.00. W programie? Zaplanowałyśmy różnorodny i – naszym zdaniem – interesujący wieczór.

Zaczniemy od nie lada wyzwania, bo chcemy podjąć się złamania stereotypu „baby za kierownicą”. Zakorzeniony pogląd o tym jak kobiety źle prowadzą samochody ciągle wymaga „prostowania”, a do tego my same najpierw powinniśmy przekonać się, że naprawdę nie mamy powodów do kompleksów.

Kolejny temat – w naszej opinii bardzo ważny – bo rozmawiałyśmy już wielokrotnie o profilaktyce, ale co w sytuacji, gdy jednak choroba przychodzi i kompletnie dezorganizuje nasze życie – jak zabezpieczyć się na taki moment? Odpowiedzi poszukamy na naszym najbliższym spotkaniu.

Wrócimy również do profilaktyki. Porozmawiamy nie tylko o roli suplementacji diety, ale i o mocy masażu i ruchu – dla zdrowia są nieprzecenione, o czym więcej powie Aleksander Wilanowski - pionier nordic-walkingu w Polsce. Był jednym z pierwszych instruktorów w kraju.

Do tego będą wyjątkowe, inspirujące warsztaty, które pozwolą nam spojrzeć na porcelanę jako … biżuterię! Niepowtarzalność takiej biżuterii zapewnimy sobie same, oczywiście z fachową pomocą.

Nie zapominamy o wspieraniu kobiecej przedsiębiorczości, dlatego także 29 września poznamy pomysł na kobiecy biznes w oparciu o innowacyjne kosmetyki.

I będzie jeszcze degustacja – smaczne i zdrowe bo słodkości FIT, czyli jak jeść bez wyrzutów sumienia.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wystarczy mail na adres gosia@kobiecetwarze.pl Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona!

 

 

Kontakt z nami
Nasza misja
Patroni Medialni

 

 

 

kobieco.pl