• O co gramy?

  Idea Plebiscytu

 • Kapituła

  Skład

 • Finałowa Gala

 • Zachwyty

  Zamierzamy bezinteresownie pokazywać to, co nas zachwyca, inspiruje i co lubimy; promować będziemy osoby, produkty, inicjatywy.

 • Kobieca solidarność

  Na przekór stereotypom będziemy dopieszczać kobiece inicjatywy, pisząc o kobiecych pomysłach przedsięwzięciach czy kobiecych firmach - aby się wzajemnie wspierać.

Nasi partnerzy
Nasz Facebook

Bez stereotypów

Spotkałyśmy się w nowym miejscu, w licznym gronie, aby rozmawiać, próbować, zdobywać nowe umiejętności, relaksować i łamać stereotypy.

Baba za kierownicą – krzywdzące hasło, a miałyśmy szansę dowiedzieć się, że powodujemy zdecydowanie mniej wypadków niż mężczyźni. Jedna z uczestniczek spotkania będzie miała szansę uwodnić, że nie tylko jeździ bezpiecznie, ale że docenia postęp technologiczny i ekologiczną Toyotą uda się na weekendową podróż.

Poczucie bezpieczeństwa to podstawa – do tego chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Miałyśmy okazję dowiedzieć się o ubezpieczeniu na wypadek tak częstych, a niestety bardzo poważnych chorób, jakimi są nowotwory.

Profilaktyka – czyli suplementacja diety, odpowiednie odżywianie i ruch – te tematy także poruszyłyśmy na naszym ostatnim spotkaniu. Okazało się, ze można zdrowo i smacznie odżywiać się nawet wtedy, gdy nie mamy czasu spędzać połowy dnia na gotowaniu. Przekonałyśmy się, że na spacer – także ten z kijkami – czy masaż trzeba znaleźć czas i siły – inaczej będziemy bez sił i wigoru.

Jak znaleźć kosmetyki, które pomagają, a nie szkodzą, które są tym, za co płacimy? Rynek kosmetyczny jest ogromny i można łatwo nim się zagubić. My miałyśmy okazję poznać produkty wyjątkowe i co dla nas dodatkowo ważne – są polskiej marki a odpowiada za nią kobieta.

I były też warsztaty ceramiczne. Bolesławieckie stempelki to tylko fragment niezwykle rozmaitego wzornictwa, za które odpowiadają polscy artyści. Niewątpliwie jednak naszą uwagę zaprzątnęły warsztaty z malowania filiżanek, chociaż chyba nie było wśród kobiet takiej, która również nie zachwyciłaby się ceramiczną biżuterią.

Kontakt z nami
Nasza misja
Patroni Medialni

 

 

 

kobieco.pl