• O co gramy?

  Idea Plebiscytu

 • Kapituła

  Skład

 • Finałowa Gala

 • Zachwyty

  Zamierzamy bezinteresownie pokazywać to, co nas zachwyca, inspiruje i co lubimy; promować będziemy osoby, produkty, inicjatywy.

 • Kobieca solidarność

  Na przekór stereotypom będziemy dopieszczać kobiece inicjatywy, pisząc o kobiecych pomysłach przedsięwzięciach czy kobiecych firmach - aby się wzajemnie wspierać.

Nasi partnerzy
Nasz Facebook

Wieczorem 2 III w Klubie A’Propos zagościło ponad 120 kobiet, aby świętować, inspirować się, relaksować i rozwijać. Już dziesiąty raz miałyśmy okazję spotkać się w ramach Forum Kobiecych Twarzy. Po dłuższej przerwie miejscem spotkania był Wałbrzych.

Na początek poznaliśmy przyjazny bank – przyjazny w nowej formie, co trzeba zaznaczyć – Nast Bank. W jego placówkach możemy napić się kawy, poczytać książkę, spotkać się ze znajomymi, a przy okazji możemy zadbać o nasze finanse, ponieważ oferta, jaką oferuje, jest szyta na miarę indywidualnego klienta. W Wałbrzychu placówka Nest Banku znajduje się przy ulicy Kusocińskiego 15.

Pozostając dalej w tematyce finansów miałyśmy okazję dowiedzieć się, że samochody wysokiej klasy Skody i Volksvagena są dostępne już w przystępnej formie wypożyczenia. O możliwościach tych aut mogą się przekonać już wkrótce dwie Panie, które wygrały weekend z pełnym bakiem. Samochody udostępniły: Grupa Flota Volksvagen Skoda oraz Auto Sudety.

Salon Mody Wanda oraz Barffiteria – Świat dopasowanego stanika zadbały o pokaz mody, w czasie którego miałyśmy okazję obejrzeć stylizacje casualowe oraz wieczorowe. Jak nosić, żeby unieść – to temat warsztatów dotyczących sztuki dopasowania odpowiedniego stanika. Słowo sztuka nie pojawia się tu przypadkowo, bo – jak przekonałyśmy się – nie jest to prosta sprawa.

O tym jak ważna jest rola kolagenu i że o skórę trzeba dbać także suplementacjom przekonywała firma ASEA. Następnie krótki recital piosenek Agnieszki Osieckiej wprowadził nastrój melancholii i refleksji. Na koniec warsztaty savoir-vivre. Kto pierwszy podaje dłoń, jak się witać, a jak żegnać – to tylko część pytań, na które znalazłyśmy odpowiedź.

Zapraszamy już teraz na kolejne spotkania!

 

Kontakt z nami
Nasza misja
Patroni Medialni

 

 

 

kobieco.pl