• O co gramy?

  Idea Plebiscytu

 • Kapituła

  Skład

 • Finałowa Gala

 • Zachwyty

  Zamierzamy bezinteresownie pokazywać to, co nas zachwyca, inspiruje i co lubimy; promować będziemy osoby, produkty, inicjatywy.

 • Kobieca solidarność

  Na przekór stereotypom będziemy dopieszczać kobiece inicjatywy, pisząc o kobiecych pomysłach przedsięwzięciach czy kobiecych firmach - aby się wzajemnie wspierać.

Nasi partnerzy
Nasz Facebook

Wiosennie na XI Forum KT

Chociaż trudno uwierzyć, patrząc za okno, że to wiosna, to na naszym XI Forum Kobiecych Twarzy było naprawdę wiosennie. Za nami wieczór inspiracji, wiedzy, relaksu i zarazem obietnica kolejnych spotkań.

Zaczęłyśmy od historii, które przyprawiają o wypieki, ich główną bohaterką była Księżna Daisy i skandale z nią związane. Bogate, nie zawsze łatwe życie, panującej m.in. na zamku Książ, jest niewyczerpanym źródłem opowieści, o czym przekonała nas Magdalena Woch – wiceprezeska Fundacji Księżnej Daisy.

Następnie poruszyłyśmy temat zdrowia, a konkretnie okulistyki. O tym, jak jakość życia zależy od jakości widzenia, chyba nikogo nie trzeba przekonywać. O sposobach na zadbanie o nasze oczy mówiła Renata Pielaszek - Specjalista z Kliniki Spektrum.

Kosmetyka w bardzo szerokim wymiarze, można powiedzieć, że na granicy z medycyną to najnowsze, innowacyjne sposoby, które nie tylko pielęgnują, ale i leczą. Właśnie o takiej formie mogłyśmy usłyszeć w wykładzie Agnieszki Nowak, kosmetolożki z firmy ASEA.

Wcześniej koncentrowałyśmy się na Somie, więc przyszła pora też na Psychę i tu psycholog Marek Gwaroń zaprezentował próbkę warsztatów, które mają na celu pomóc nam w budowaniu codziennych relacji z naszymi bliskimi, przede wszystkim z partnerem/partnerką. Więcej o samych warsztatach w linku pod tym odnośnikiem.

Na zakończenie Paulina Krawczyk -Instruktor Szkoleniowy i Biotechnolog Instytutu Kosmetyczno-Medycznego „Jadwiga” krótko opowiedziała o najnowszych zabiegach i preparatach, jakie oferuje „Jadwiga”.

W czasie naszego spotkania na stoisku: „Jadwigi” miałyśmy okazję korzystać z peelingu dłoni, mogłyśmy również konsultować się z optometrystą Kliniki Spektrum oraz wykonać makijaż dzięki firmie Mary Kay.

 

Kontakt z nami
Nasza misja
Patroni Medialni

 

 

 

kobieco.pl