• O co gramy?

  Idea Plebiscytu

 • Kapituła

  Skład

 • Finałowa Gala

 • Zachwyty

  Zamierzamy bezinteresownie pokazywać to, co nas zachwyca, inspiruje i co lubimy; promować będziemy osoby, produkty, inicjatywy.

 • Kobieca solidarność

  Na przekór stereotypom będziemy dopieszczać kobiece inicjatywy, pisząc o kobiecych pomysłach przedsięwzięciach czy kobiecych firmach - aby się wzajemnie wspierać.

Nasi partnerzy
Nasz Facebook

W marcu świętujemy - po swojemu!

Zupełnie nowa formuła i nowe miejsce!
Zapraszamy na XIV Forum Kobiece Twarze, tym razem świętujemy Dzień Kobiet, pod hasłem: „Nabierz mocy i porzuć goździka” w Hotelu Śląsk we Wrocławiu.
Zapraszamy na dyskusję panelową, w której podyskutujemy, o tym jak powinien wyglądać „nasz dzień kobiet”, o czym marzymy w tym dniu ,a co nas denerwuje? Czy warto przyjąć kwiatka od teścia, co równościowymi tezami w tym dniu, na chwilę odpuszczamy? A jeśli w tym Dniu szowinistyczny sąsiad jest nad wyraz miły... to… Czy dzień kobiet jest kolejnym pretekstem do walki o nasze prawa?
Ruszamy z konkursem dzień kobiet -tak ! ale jaki? Czekamy na wypowiedzi (do 200 znaków), na rysunki, zdjęcia ilustrujące Nasz Dzień Kobiet, tj. taki dzień na który czekamy. Wszystkie opublikujemy na fb, a najciekawsze wyróżnimy zestawami kosmetyków na spotkaniu 1 marca we Wrocławiu.
W programie 1 marca także: warsztaty dotyczące social mediów i atrakcje urodowo-modowe, o których jeszcze się rozpiszemy.
Zapisy na: gosia@kobiecetwarze.plKontakt z nami
Nasza misja
Patroni Medialni

 

 

 

kobieco.pl