• O co gramy?

  Idea Plebiscytu

 • Kapituła

  Skład

 • Finałowa Gala

 • Zachwyty

  Zamierzamy bezinteresownie pokazywać to, co nas zachwyca, inspiruje i co lubimy; promować będziemy osoby, produkty, inicjatywy.

 • Kobieca solidarność

  Na przekór stereotypom będziemy dopieszczać kobiece inicjatywy, pisząc o kobiecych pomysłach przedsięwzięciach czy kobiecych firmach - aby się wzajemnie wspierać.

Nasi partnerzy
Nasz Facebook

Forum z Dniem Kobiet w roli głównej

Spotkałyśmy się 1 marca w Hotelu Śląsk we Wrocławiu, aby miedzy innymi porozmawiać o Dniu Kobiet. Szukałyśmy odpowiedzi na pytania: co oznacza być współcześnie kobietą w Polsce, czy świętować Dzień Kobiet a jeśli tak, to w jaki sposób?

Odpowiedzi było w zasadzie tak wiele, ile gościń w panelu dyskusyjnym, a wzięły w nim udział: Katarzyna Lubieniecka-Różyło – koordynatorka ds. równego traktowania w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego, Diana Szwed – członkini Kongresu Kobiet i prof. Alicja Chybicka oraz  przedstawicielki Partnerów Wydarzenia: Agnieszka Nowak – dyr. Regionalna Asea, Katarzyna Trawińska - Prezes Prouve

Jedno jest pewne – niektóre z nas spędzą ten dzień na Manifie, inne będą szukać wyciszenia, relaksu, przyjemności, jeszcze inne planują dzień z rodziną – każda z nas jednak będzie realizować „receptę na swój Dzień Kobiet”.

Facebook, Twitter? Social Media służą nam zazwyczaj do kontaktu ze znajomymi, ale umiejętnie wykorzystane mogą pomóc nam w prowadzeniu biznesu – o tym przekonywała Marzena Zdolska.

Podjęłyśmy się także tematów związanych z tym, jak lepie „czuć się we własnej skórze”. O najnowszych trendach w medycynie estetycznej rozmawiałyśmy z Aleksandrą Lorens-Kowalik z kliniki MedBeauty dr Andrzeja Kępy. Poznałyśmy też najnowsze osiągnięcia medycyny w regeneracji komórek naszego ciała  - nowy wymiar ASEA.

Wszystko o sukienkach wiemy już dzięki stylistce Ilonie Niebał, a w świat zapachów zaprosiła nas firma Prouve. W rozmowie Bożeną Ćwiklińską  sprawdziłyśmy na czym polega szmaragdowy świat pasji, czyli jak hobby staje się biznesem z Bożeną Ćwiklińską.

Oczywiście nie mogło zabraknąć konkursów i atrakcyjnych nagród.

Teraz zapraszamy na 15 marca do Wałbrzych w Klubie A’Propos oraz do odwiedzenia stron naszych Partnerów XV Forum Kobiecych Twarzy, które poniżej:

 

MedBauty Dr Andrzej Kępa
Facebook

 

PROUVE
Facebook

ASEA

 

 

Finanse Godne Polecenia i Szmaragdowy Butik i Bożena Gliniak- Ćwiklińska

FGP:  http://www.finance-global.pl/kontakt.html

Facebook  https://www.facebook.com/search/top/?q=szmaragdowy%20butik


Kontakt z nami
Nasza misja
Patroni Medialni

 

 

 

kobieco.pl