• O co gramy?

  Idea Plebiscytu

 • Kapituła

  Skład

 • Finałowa Gala

 • Zachwyty

  Zamierzamy bezinteresownie pokazywać to, co nas zachwyca, inspiruje i co lubimy; promować będziemy osoby, produkty, inicjatywy.

 • Kobieca solidarność

  Na przekór stereotypom będziemy dopieszczać kobiece inicjatywy, pisząc o kobiecych pomysłach przedsięwzięciach czy kobiecych firmach - aby się wzajemnie wspierać.

Nasi partnerzy
Nasz Facebook

Z goździkiem czy bez - świętowałyśmy!

O tym spotkaniu będzie się mówić! Na spotkaniu w Wałbrzychu były żywe dyskusje, rozmowy o tym, jak nie bać się zmian, jak wybrać dobrze wakacje, o tym jak przygotować się na wieści np. o chorobie, jak włączyć kapsułę czasu, jak wybrać najlepszy samochód. Inspirowały niezwykłe kobiety! Na warsztatach było o konturowaniu twarzy o bieliźnie idealniej, o sukienkach. Dziękujemy wszystkim licznie przybyłym paniom i partnerom: Opel; Nationale-Nederlanden; KLUB Metamorfoza; Brafitteria - Świat Dopasowanego Stanika; Ewa Borkowska MK oraz Ilona Niebal oraz kosmetyki Jeunesse Global.

Jednym s punktów programu, który szczególnie zainteresował uczestniczki, był wywiad z Agnieszką Rąpałą. Zarażająca pozytywną energią właścicielka Biura Podróży Rapala opowiadała o niezwykłych podróżach. To miejsce na mapie Dolnego Śląska inne niż wszystkie, miejsc gdzie spełniają nasze marzenia i tam spotkamy prawdziwych doradców, którzy zdiagnozują jakich wakacji nam potrzeba.

Na spotkaniu Kobiece Twarze w Wałbrzychu naszym partnerem był Nationale-Nederlanden, którego prelekcje wzmocniły dwie wzruszające ludzkie historie w krótkich filmikach, które uświadamiały, że warto być zapobiegliwym. Większość z nas spotkało się z sytuacją, gdy bliska osoba jest w bardzo złym stanie zdrowia lub odeszła. Zawsze towarzyszą temu ogromne emocje, jak również trudności związane ze spłatą zobowiązań kredytowych lub pokryciem kosztów leczenia. Dla najbliższych to bardzo trudny czas. Dlatego stworzyło ubezpieczenie na życie oraz na wypadek niezdolności do pracy, które zapewni Tobie i Twoim bliskim wsparcie finansowe w trudnych chwilach. Więcej na stronie www.nn.pl.

Partnerem reprezentującym motoryzację było Centrum TMT ze Świdnicy, dzięki któremu mogłyśmy lepiej poznać najnowszą ofertę Opla. Interesowało nas przede wszystkim bezpieczeństwo połączone z komfortem jazdy.

Zapraszamy też na nasze konto na Facebook’u, a na nim pełna galeria zdjęć z XV Forum Kobiecych Twarzy.

 

 

Zdjęcie użytkownika Kobiece Twarze.

 

Zdjęcie użytkownika Kobiece Twarze.

Kontakt z nami
Nasza misja
Patroni Medialni

 

 

 

kobieco.pl